CENNIK

Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Cena tłumaczenia uzależniona jest od trudności tłumaczonego tekstu, jego objętości oraz  języka tłumaczenia. Wycena tłumaczenia jest oczywiście darmowa i niezobowiązująca.

Szacunkową liczbę stron rozliczeniowych ustala się na podstawie tekstu w języku źródłowym (statystyki znaków w programie Word).

Liczba znaków na stronie tłumaczenia uwierzytelnionego określana jest przez stosowne Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości i wynosi 1125 znaków ze spacjami. Strona rozliczeniowa tłumaczenia zwykłego obejmuje 1600 znaków ze spacjami. Za znak uważa się wszystkie widoczne znaki drukarskie oraz uzasadnione przerwy między nimi. Każda rozpoczęta nowa strona liczona jest  jako cała kolejna. Zlecenia zawierające jedynie pojedyncze słowa lub zdania są traktowane jako cała strona rozliczeniowa i nie podlegają częściowej wycenie.

Aby uzyskać dokładniejsze informacje co do stawek i kosztów tłumaczenia oraz terminów realizacji, prosimy  o kontakt telefoniczny lub o przesłanie tekstu /dokumentu na adres mailowy: biuro@euroconnect24.pl

Postaramy się jak najszybciej przygotować dla Państwa atrakcyjną ofertę cenową.

 

PROMOCJA!!!!

Specjalna cena na tłumaczenie dokumentów samochodowych!!!

Script logo
ul. Kostrzyńska 14 65-001 Zielona Góra
Tel : +48 609 495 360 Email : biuro@euroconnect24.pl